U junskoj akciji dobrovoljnog davanja krvi održanoj u galerijskom prostoru Doma kulture u Kladovu prikupljena je 31 jedinica dragocene tečnosti. Pet minuta za nečiji ceo život ruku su ispružile dve žene, dok je prvi put krv dao jedan naš sugrađanin.

Naredna mesečna akcija dobrovoljnog davalaštva krvi u Kladovu biće održana u četvrtak 23. jula od 10 do 14 časova, saopšteno je iz Opštinske organizacije Crvenog krsta. U pet ovogodišnjih mesečnih akcija u Kladovu prikupljeno je 214 jedinica dragocene tečnosti.





