PRAVEDAN REMI U KLADOVU, BRODOREMONT PORAŽEN U BABUŠNICI

517

U derbiju 5. kola zone Istok Đerdap i Dunav iz Prahova podelili su bodove jer je susret završen nerešenim rezultatom 1:1. Gosti su poveli u 19. minutu golom Jakovljevića, izjednačio je Modoranović u 35. minutu.

Na gostovanju u Babušnici Brodoremont je izgubio 2:1 od Lužnice . U prvom poluvremenu nije bilo golova, u 41. minutu golman „brodara“ Aleksandar Grozdić odbranio je penal Popoviću. Napadač domaćeg tima postigao je gol iz iz igre u 61. strelac za „brodare“ bio je Stamenkovski u 70, a pobedu domaćinu doneo je Boškov pogotkom u 87. minutu utakmice.U 5. kolu Borske okružne lige Ključ je poražen 6:0 od Rudne Glave u gostima, dok je Mala Vrbica savladala Miloševo 4:2 pred domaćim navijačima. U 65. minutu bilo je 4:0 za Malu Vrbicu, „het-trik“postigao je Elvis Lalošević, u listu strelaca upisao se i Petar Sandulović,ali su gosti u poslednjih 5 minuta  sa dva gola kaznili opuštanje igrača domaćeg tima.

Prethodni članakDO 15.OKTOBRA PRODUŽENI RADOVI NA DEONICI GOLO BRDO-HE „ĐERDAP 1“