„BRODARIMA“ SAMO BOD U DUELU SA PIROĆANCIMA,ĐERDAP PORAŽEN U SOKOBANJI

419

U 4. kolu zone Istok, fudbaleri Đerdapa izgubili su 4:1 od Ozrena u Sokobanji. U prvom poluvremenu, sokobanjci su u 23. minutu golom Stojakovića poveli 1:0, izjednačio je Nemanja Ilijević u 42.U nastavku domaćin je postigao još tri gola i ukjnižio je prvu pobedu.

U derbiju kola u Kladovu Brodoremont i Tanasko Rajić iz Pirota podelili bodove jer su igrali nerešeno 1:1. Sve je rešeno za 60 sekundi igre gosti su poveli u 21. minutu golom Matejića iz slobodnog udarca, izjednačenje „brodarima“ minut kasnije doneo je Stefan Stamenkovski. U 4. kolu Borske Okružne lige Ključ je pred domaćim navijačima sa 3:1 savladao Nemetale iz Donje Bele Reke, dok je Mala Vrbica izgubila 3:2 od Blizne u Rudnoj Glavi.