„BRODARI“NA KORAK DO OPSTANKA U ZONI ISTOK

478

U pretposlednjem 29. kolu zone Istok posle bolje igre u drugom poluvremenu golovima Dušana Lazića , Zlatka Krstića iz penala, Andrije Milićevića i Petra Savovića Brodoremont je sa 4:0 savladao ekipu „Rajko Mitić“ iz Bele Palanke i povećao izglede da sačuva opstanak u ligi.

Na gostovanju u Kobišnici podmlađeni tim Đerdapa izgubio je 2:0 od domaće Sloge. U poslednjem 30. kolu u nedelju 5. juna na programu je mesni derbi Đerdap-Brodoremont . Meč je na Gradskom stadionu pored Dunava od 17 sati i 30 minuta. „Minulog vikenda na programu su bile i utakmice 27. kola Borske okružne lige, rezultati klubova iz opštine Klafovo: Ključ- Blizna 3:2 Rudna Glava -Mala Vrbica 1:1. U revanš polufinalnim utakmicama doigravanja za prvaka OFL Kladovo zabeleženi su sledeći rezultati: Kladušnica-„Koča Anđelković “ 6:1 (prva utakmica 6:0) i Egeta- Rtkovo 2:2 (u prvom meču bilo je 2:1) pa su plasman u finale izborili Kladušnica i Egeta iz Brze Palanke.