ĐERDAP POBEDIO U PIROTU,“BRODARI“ BOLJI OD SLOGE

320

U 22. kolu zone Istok fudbaleri Brodoremonta savladali su 5:0  Slogu iz Kobišnice. Utakmica je rešena u prvih 45. minuta kada su „brodari“ golovima Ivana Živanovića u 18. i kapitena Dušana Lazića u 43. minutu stigli do kapitalne prednosti 2:0. U nastavku su Kladovljani za samo 13 minuta golovima  Nikola Šćekić najboljeg igrača utakmice u 62. i  kapitena Dušan Lazić povisili na 4:0.Tačku na goleadu pored Dunava svojim prvencem stavio je bonus Petar Savović golom u smiraj meča.

Na gostovanju u Pirotu Đerdap je sa 3:1 pobedio domaće Jedinstvo. Golove su postigli Novica Modoranović, Dejan Novčić i Stefan Ilić najbolji igrač utakmice. Đerdap zauzima peto mesto na tabeli sa 39, dok je Brodoremont 12. sa 24 osvojena boda. Na terenima klubova Borske okružne lige igrane su utakmice 21. kola.Rezultati: Mala Vrbica-Radnički (Klokočevac) 2 :0, Branik (Štubik)- Ključ (Podvrška) 1:0. Mala Vrbica je 6. sa 46, dok je Ključ na 7. mestu sa 30 bodova. OFL Kladovo 10. kolo rezultati: Tekija: „Koča Anđelković“-Kladušnica 0:2  Novi Sip: Lokomotiva- Egeta 1:5. Slobodni timovi. Rtkovo i Omladinac (Vajuga). TABELA:Kladušnica 18, Egeta 14, Rkovo 11, „Koča Anđelković“ 10, Lokomotiva 7, Omladinac 1 bod.