Naslovna Aktuelno Na turniru u Kostolu favoriti opravdali očekivanja

Na turniru u Kostolu favoriti opravdali očekivanja

44

Na otvaranju turnira u malom fudbalu „Kostol 2026“ nosioci grupa opravdali su ulogu favorita. U derbiju večeri prošlogodišnji pobednik „Dunavska avlija“ sa 2:1 savladala je ekipu „Spotter“, dok je „Comy prom “ sa 7:1 nadigrao Pontes. Utakmice je posmatralo više od 200 gledalaca.

Ostali rezultati: „Comy drogerie“- „Tekijanka“ 2:8 , Auto perionica-Vinarija Gamanović 5:9.Večeras su na programu četiri susreta drugog kola.

raspored utorak 30.06.

  1. 19 sati „Pontes“- „Vinarija Gamanović“
    20 sati „Spotter“-„Tekijanka“
    21 sat „Comy prom“-„Auto perionica“
    22 sata „Dunavska avlija“-„Comy drogerie“
  2. Mečevi su na igralištu za male sportove kod mesnog Doma kulture od 19 sati, 20, 21, i 22 časa. Za titulu najbolje nadmeće se osam ekipa, za najuspešnije organizatori su obezbedili prigodne nagrade, priznanja će dobiti najbolji igrač, najuspešniji golman i prvi strelac turnira.