PRVENAC „BRODARA“, REMI ĐERDAPA U BELOJ PALANCI

488

U 6. kolu zone Istok fudbaleri Brodoremonta pobedili su 3:2 OFK Slatinu. U otvorenoj utakmici gosti su poveli golom Miše Cvetkovića u 15. minutu, izjednačio je Saša Jovanović u 52. a preokret su golovima režirali Stefan Stamenkovski u  67. i Aleksandar Babucić u 71. minutu. Do kraja susreta gosti su ublažili poraz pogotkom Miloša Aleksića u 75. minutu. Utakmicu je obeležilo vrlo dobro suđenje trojke sa srpskoligaške liste koju je predvodio Dušan Savić iz Paraćina.

Na gostovanju u Beloj Palaci Đerdap je osvojio bod jer je igrao nerešeno 1:1 sa ekipom „Rajko Mitić“. Domaći su poveli u 18. minutu golom Mladenovića, 12 minuta kasnije posle solo prodora izjednačio je Novica Modoranović. U 6. kolu Borske okružne lige Ključ je pred domaćim navijačima sa 2:1 savladao Branik iz Štubika, dok je istovetnim rezultatom 2:1 Mala Vrbica izgubila od Radničkog u Klokočevcu. OFL KLadovo 1. kolo rezultati: Kladušnica-Egeta 1:2, Rtkovo-Lokomotiva 0:0, Omladinac-„Koča Anđelković“ 0:1. Slobodan tim: Pontes.