POBEDA KLJUČA, PORAZ MALE VRBICE, U SUBOTU OPŠTINSKI DERBI

450

Pobeda Ključa na domaćem terenu i poraz Male Vrbice u Brestovcu bilans su uspeha klubova iz opštine Kladovo u 29. pretposlednjem kolu Borske okružne lige. Tim iz Podvrške je sa 3:1 savladao Radnički, mrežu ekipe iz Klokočevca zatresli su Martin Milenković u 16. Aleksandar Marinović u 30. i Nemanja Savić u 64. minutu utakmice. Počasni pogodak za goste postigao je Igor Jovanović četiri minuta kasnije.

Brestovac je na domaćem terenu sa 2:1 savladao Malu Vrbicu koja je prema prikazanoj igri zaslužila povoljniji rezultat. Domaći su poveli, gosti su golom Nikole Šćojića stigli do izjednačenja, dva puta su pogodili prečku golmana domaćeg tima, ali su na kraju poraženi. Sezona se završava u subotu 18., juna kada je na programu opštinski derbi Mala Vrbica – Ključ. Početak susreta u Maloj Vrbici zakazan je za 17 sati i 30 minuta.