DEJAN NOVČIĆ REŽIRAO „POTOP“ PIROĆANACA U KLADOVU

601

U 7. kolu zone Istok, golovima Ilijevića, Modoranovića, Pavlovića, Novčića i Manzalovića Đerdap je sa 5:1 savladao Jedinstvo. Piroćanci su poveli već u 2. minutu strelac Filipović, Kladovljani su se probudili u drugom poluvremenu i do vrha su napunili mrežu do ovog kola drugoplasiranog tima na tabeli.

U okviru istog takmičenja Brodoremont je osvojio bod u Kobišnici jer je igrao nerešeno 2:2 sa Slogom.Mrežu domaćina zatresli su Saša Jovanović i Nikola Šćekić, „brodari“ su mogli i do pobede, medjutim kapiten Dušan Lazić nije realizovao jedanesterac u 32. miutu utakmice. U 7. kolu Borske okružne lige pred domaćim navijačima Mala Vrbica poražena je 4:3 od Zlota, dok je Ključ izgubio  6:2 od Brestovca u gostima. OFL KLADOVO 2. KOLO REZULTATI: Lokomotiva-Kladušnica 0:2, „Koča Anđelković“ – Rtkovo 0:3, Pontes-Omladinac( utakmica nije odigrana). Slobodan tim:Egeta.