USPEŠAN NASTUP KLADOVSKIH KARATISTA

298

Karatisti Predrag Trailović i Kosta Belonić osvojili medalje na takmičenju u Čačku.

Školsko Prvenstvo centralne Srbije održano je u školi za osnovno i srednje obrazovanje „1. novembar“ u Čačku na kome je nastupilo 830 učenika iz 202 osnovne i srednje škole.

Karate klub Kladovo iz Kladovske škole predstavljala su tri takmičara i ostvareni su odlični rezultati. Predrag Trajilović zauzeo je drugo mesto u kategoriji učenika I i II godine u borbama do 57 kg. Kosta Belonić osvojio je treće mesto u kategoriji učenika III i IV godine u katama. Petra Šeremetović i pored odličnog nastupa ovog puta nije uspela da stigne do medalje.

Za školsko prevenstvo Srbije, koje će se održati 12. marta u Vrnjačkoj Banji, kvalifikovali su se svi nosioci medalja sa školskog prvenstva centralne Srbije.