FUTSAL KVALITETAN MEČ U JEZERU BEZ POBEDNIKA ALAS 2023-KOPAONIK 3:3

207
Utakmica 6. kola Regionalne futsal lige FS RIS grupa Sever Alas 2023-Kopaonik završena je nerešenim rezultatom 3:3 (2:2). Rezultatski neizvestan meč obeležila je dobra i korektna igra dva raspoložna rivala, golove za domaći tim postigli su Lazić, Stojanović i Novica Modoranović uz podršku oko 120 gledalaca koliko ih se okupilo u dvorani SC „Jezero“.

Susret je imao humanitarni karakter jer je prikupljen novac za lečenje Dejana Tojića iz Grabovice koji mora na transplataciju bubrega u bolnica „Adžibaden“ u Turskoj. To obeležje dobiće i meč 1/16 finala za Kup FS RIS Alas 2023-Rudar 1903 (Bor).

Humanitarni meč  u sredu 13. novembra od 20 časova u SC “ Jezero“ u Kladovu. Budimo humani pomognimo Dejanu, navode  iz KMF „Alas 2023“.

Prethodni članakFUDBAL, KUP OFL KLADOVO, LOKOMOTIVA U FINALU
Naredni članakOD SREDE DO PETKA ISKLJUČENJA STRUJE U VELIKOJ KAMENICI