BEZ FUDBALA U LUBNICI, ĐERDAPU BODOVI ZA ZELENIM STOLOM

371

U 4. kolu zone Istok utakmica u Lubnici: Radnički -Đerdap nije odigrana jer domaći klub nije imao prijavu javnog skupa pa će susret u skladu sa Pravilima fudbalske igre biti registrovan službenim rezultatom 3:0 za Kladovljane . Prema Disciplinskom pravilniku zbog neodigrane utakmice sleduje i disciplinaka mera oduzimanje jednog boda FK Radnički jer utakmicu nije prijavio nadležnoj Policijskoj upravi kao javni skup. Konačnu odluku o sudbini neodigranog meča narednih dana doneće nadležni organi FS RIS.

U okviru istog takmičenja fudbaleri Brodoremonta zabeležili su prvu jesenju pobedu jer su sa 1:0 savladali Jedinstvo. Mrežu Piroćanaca zatresao je najbolji igrač utakmice Nikola Šćekić u 43. minutu. Gosti su meč završili da deset igrača jer je u 86. minutu zbog drugog žutog kartona isključen Predrag Ivković najbolji fudbaler u redovima gostiju. Dva minuta kasnije zbog nesportskog ponašanja opravdano je crveni karton dobio Zoran Cvetković predstavnik gostujućeg kluba. U 3. kolu Borske okružne lige Mala Vrbica savladala je Polet iz Jabukovca 6:1, golovima dvostrukog strelca Akeksa Martinovića, dok su mrežu gostiju po jednom zatresli Nikola Šćojić, Elvis Lalošević.Perica Buzganović i Darjan Paunović. Ključ je izgubio 3:2 od Radničkog u Klokočevcu.