BOGAT FUDBALSKI VIKEND U KLADOVSKOM KRAJU

860

Derbi utakmica 7. kola zone Istok igra se u subotu u Kladovu gde se sastaju  Đerdap i Balkanski iz Dimitrovgrada. Kladovljani žele da se gostima revanširaju za prošlogodišnji poraz 4:3 pred domaćim navijačima u kome su gosti postigli šest od sedam golova jer su dva puta zatresli sopstvenu mrežu. Utakmica je na Gradskom stadionu pored Dunava od 15 sati i 30 minuta.

U okviru istog takmičenja u nedelju je na programu susret „Rajko Mitić“- Brodoremont. Na stadionu u Beloj Palanci lopta će sa centra krenuti u 15 časova i 30 minuta.U 7. kolu Borske okružne lige u nedelju Ključ dočekuje Brestovac,  taj meč je od 11 sati. Jesenji deo prvenstva u OFL Kladovo nastavlja se u nedelju utakmicama 3. kola, sastaju se  derbiju  Egeta-Mala Vrbica, zatim Kladušnica-Pontes, Rtkovo- Lokomotiva i Koča Anđelković-Omladinac. Susreti su od 15 sati i 30 minuta.