„BRODARI“ U MIRNOJ LUCI, MALA VRBICA I RTKOVO U FINALU BARAŽA ZA PRVAKA OFL KLADOVO

531

U pretposlednjem 29. kolu zone Istok fudbaleri Brodoremonta pobedili su 2:0 Lužnicu iz Babušnice. Na gostovanju u Beloj Palanci Đerdap je izgubio 3:1 od ekipe „Rajko Mitić“.

U najvažnijoj utakmici sezone „brodari“ su do bodova stigli golom Nikole Čokanjelović direktno iz kornera u 55. minutu, dok je prednost duplirao Ivan Živanović evro golom u 77.
minutu. Gosti su pružili dobru partiju igrali su otvoreno, ali to nije bilo dovoljno da se iznenade  borbeni Kladovljani. Brodoremont je sedmi na tabeli sa 43, dok Đerdap na osmom mestu ima 41 bod. U finalu doigravanja za prvaka OFL Kladovo igraće Mala Vrbica i Rtkovo. To je epilog posle revanš utakmica polufinala Mala Vrbica-Lokomotiva 7:1  u prvoj utakmici 4:1 i Egeta-Rtkovo 1:1 u prvom meču bilo je 2:1 za Rtkovo. Finale je 6.juna od 17 sati na stadionu Brodoremonta.

Prethodni članakPRODUŽENI RADOVI NA REHABILITACIJI DELA DRŽAVNOG PUTA OD KLADOVA DO HE „ĐERDAP 1“