BRODOLOM I BRUKA „BRODARA“ U MEČU SA BALKANSKIM

566

U odloženoj utakmici 11. kola zone Istok fudbaleri Brodoremonta doživeli su težak poraz 8:1 od  Balkanskog iz Dimitrovgrada. Bledom parijom i slabom igrom fudbaleri su obrukali klub koji je doživeo najteži poraz u meču za bodove na domaćem terenu od  osnivanja pre 48 godina.

Pre početka utakmice gosti i „brodari“ minutom ćutanja su se oprostili od nedavno preminulog Radoja Đurovića nekadašnjeg igrača i trenera Brodoremonta. Posle 14 minuta igre Balkanski je poveo golom defanzivca Krumova koji je šutirao sa 18 metara lopta je zakačila nekog od domaćih igrača promenila je pravac i završila u mreži iza leđa iznenađenog Grozdića. Bila je to najava brodoloma Kladovčana za koje je Nerešiva enigma  bio je Nikola Ćirić jer osim što je postigao „het- trik“ upisao je i tri asistencije. Na drugoj strani  nemoć domaćeg tima kulminirala u 29. minuta kada je Lazić promašio penal.