BROOREMONT U ZONI ISPADANJA,ĐERDAP POBEDIO U ZAJEČARU

449

U 25. kolu zone Istok fudbaleri Brodoremonta izgubili su 2:1 pd Bora 1919 iako su golom Jovanovića od 26. minuta vodili 1:0. Izjednačio je Jovkić posle četiri minuta igre u drugom pluvremenu,“brodari“ nisi iskoristili penal u 70. minutu šut Lazića odbranio je Trailović, kazna za promašaj stigla je 85. minutu precizan sa penala za goste bio je Milićević. Na gostovanju u Zaječaru Đerdap je golovima braće Novčić, Dejana i Ognjena sa 2:1 pobedio OFK 019. Đerdap je 4. sa 48, dok je Brodoremont u zoni ispadanja jer zauzima 13. mesto na tabeli sa 25 bodova.

U 24. kolu Borske okružne lige Mala Vrbica je sa 2:1 savladala Poreč iz Donjeg Milanovca, dok je istovetnim rezultatom 1:2 Ključ poražen od Poloma u Leskovu.Mala Vrbica je 6. sa 37, dok Ključ na 8. mestu na tabeli ima 33 boda. OFL Kladovo 13. kolo rezultati: Kladušnica-Rtkovo 5:0 Egeta-Omladinac 2:0. Slobodni timovi „Koča Anđelković“ i Lokomotiva. TABELA: Kladušnica 22, Egeta 18, Rtkovo 14, „Koča Anđelković“ 12, Lokomotiva 8, Omladinac 2 boda.