ĐERDAP POBEDIO, U ZAJEČARU BRODOREMONT KAŽNJEN ZA PROMAŠAJE

720

U 3. kolu zone Istok golovima Mihajla Dragišića u 33. i Novčića u 85, minutu fudbaleri Đerdapa pobedili su 2:0 Balkanski. Gosti iz Dimitrovrada predstavili su se kao čvrst rival, imali su više od igre, ali su njihovi napadi neutralisani zahvaljujući mudroj igri u odbrani  domaćeg tima u čijim redovima su se dobrom partijom istakli Stefan Čokanjelović, Miloš Mitrović i golman Vladan Lilić koji je ponovo poneo epitet igrača utakmice.

Na gostovanju u Zaječaru Brodoremont je poražen 3 : 0 od ekipe OFK 019. „Brodari“ su u prvom poluvremenu bili bolji rival nisu iskoristili tri „zicera“ pa su u nastavku kažnjeni za promašaje prenosi „Sportski žurnal“. U 3. kolu Borske okružne lige Mala Vrbica je sa 4:0 savladala BSK iz Bukovča, dok je Ključ poražen 2:1 od Urovice u gostima.