FUDBALERI ĐERDAPA BEZ BODOVA U PRAHOVU

72
Na gostovanju u Prahovu u utakmici 20. kola Srpske lige Istok fudbaleri Đerdapa izgubili su 3:0 od domaćeg Dunava. U najslabijem izdanju ovog proleća Kladovljani su poklekli već u 17. minutu kada su Prahovljani postigli prvi gol.

Domaći su duplirali prednost u prvom minutu sudijske nadoknade vremena u prvom delu, a pobednik je odlučen u 47. minutu kada su igrači Dunava golom iz penala overili pobedu. U nastavku trener Đerdapa Goran Matović pokušao je izmenama da podigne nivo igre, ali ni to nije donelo željeni rezultat pa su u Dunavskom derbiju vredni bodovi pripali domaćem timu.

Đerdap sada zauzima 12. mesto na tabeli sa 24 boda i naredne subote dočekuje Nišku ekipu OFK Sinđelić. Utakmica je od 16 sati.

U 21. kola zone Istok u slobodan tim bio je  Brodoremont jer je Senjak iz Pirota napustio takmičenje.