FUDBALSKI VIKEND U OPŠTINI KLADOVO

877

U 6. kolu zone Istok golovima Željka Mašanovića, Nikole Čokanjelovića, Ivana Živanovića  i Novice Modoranovića Brodoremont je sa 4:0 deklasirao Polom iz  Leskova. „Brodari“ su buker gostiju otključali u drugom oluvrenenu kada su postigli tri od četiri gola.

U 70. minutu Polom je mogao do počasnog pogotka, ali je golman Kladovljana Jovica Jovanović odbranio šut sa penala Nikoli Jovanoviću. Tačku na bolju igru u drugom delu domaći su stavili u 87. minutu, kada je posle najlepše
akcije na utakmici mrežu gostiju zatresao Novica Modoranović. U okviru istog takmičenja Đerdap je u Zaječaru osvojio bod jer je igrao nerešeno 1:1 sa ekipom OFK 019.Prednost Kladovljanima veđ u 8. minutu doneo je Mihajlo Dragišić,zaječarci su izjednačili u 62. minutu iz drugog penala koji im je sviran na toj utakmici.Na tabeli zone Istok  Brodoremont  i Đerdap sada zauzimaju sedmo i osmo mesto  sa po 11 bodova. Zbog neparnog broja
klubova u 8.kolu Borske okružne lige slobodan tim bio je Ključ iz Podvrške. Jesenji deo prvenstva u OFL Kladovo nastavljen je utakmicama 4 kola,rezultati: Omladinac-  Egeta 3:3, Pontes- Koča Anđelković 4:2, Rtkovo-Kladušnica 7:1 i Lokomotiva-Mala Vrbica 0:2. Prvo i drugo mesto
na tabeli sa po 10 bodova zauzimaju Rtkovo i Mala Vrbica. Utakmice 5. kola na programu su u nedelju 11. oktobra od 15 sati.

Prethodni članakU PRVOM KOLU RUKOMETAŠICE SLOBODNE, RUKOMETAŠI ĐERDAPA U PARAĆINU