FUTSAL, U INTERESANTNOM MEČU KMF ALAS 2023 OSVOJIO BODOVE

132

U poslednjoj utakmici 13. kola futsal  Regione lige FS RIS, grupa Sever klub malog fudbala „Alas 2023“ savladao je sa 5:4 ekipu Timakum. U zanimljivoj utakmici u dvorani „Jezero“ gosti iz Knjaževca bili su konkretniji u prvom poluvremenu pa su taj period igre rešili u svoju korist rezultatom 3:2.

Nastavak je doneo agresivniju igru Kladovljana, u 25. minutu zbog namernog prekršaja crveni karton dobio je igrač Timakuma Milijić, domaći su dva minuta imali igrača više, brzo su iskoristili  brojčanu prednost i sa dva gola za samo 15 sekundi preokrenuli su rezultat.

Do kraja meča viđen je još po jedan gol na obe strane za konačnih Alas 2023-Timakum 5:4. Dva gola za Kladovljane postigao je najbolji igrač utakmice Dejan Stojanović, dok su se po jednom u listu strelaca upisali Zlatko Krstić, Aleksandar Arežina i Dušan Lazić. Utakmica je odigrana pred oko 50 gledalaca.