GOLEADA PORED DUNAVA,“BRODARI“ OSVOJILI BOD U PIROTU

398

U 8. vanrednom kolu zone Istok fudbaleri Đerdapa deklasirali su sa 7:0 ekipu Zvezda iz mesta
Blato pored Pirota. U susretu neravnopravnih rivala kladovljani su sa pola gasa upisali novu „trojku“. U
takvom odnosu snaga na terenu u poselednjih dvadesetak munuta da pokažu šta znaju dobili su kadeti Falčić, Prvulović, Janjić i Vučković koji je postigao prvenac u seniorskoj konkurenciji u 80. minutu. Utakmicu su počeli njihovi vršnjaci Zdravković i Matović. Tačku na goleadu pored Dunava efektnim pogotkom stavio je Stefan Čokanjelović najbolji igrač utakmice.

Na gostovanju u Pirotu Brodoremont je osvojio bod jer je igrao nerešeno 1:1 sa Jedinstvom. Domaći su poveli u 56. minutu strelac Milošević, 11 minuta kasnije mrežu domaćina zatresao je Dragiša Petrović.