PETARDA ĐERDAPA U KLADOVU,“BRODARI“ BEZ BODOVA U BORU

541

U 10. kolu zone Istok fudbaleri Đerdapa savladali su 5:0 OFK 019.Pobednik je odlučen za samo pola časa igre od 8. do 38. minuta jer su mrežu zaječaraca zatresli Modoranović u 8. i 14. Novčić u 31. i Darjan Mihajlović najboji igrač utakmice u 38. minutu .Tačku na goleadu pored Dunava stavio je Matović desetak minuta pre kraja susreta.

Na gostovanju u Boru Brodoremont je poražen 2:0 od OFKBora 1919. U 9 kolu Borske okružne lige Mala Vrbica je izgubila 2:1 od Poreča u Donjem Milanovcu dok
je pred domaćim navijačima Ključ sa 4:1 pobedio Polom iz Leskova. OFL Kladovo 4. kolo rezultati: „Koča Anđelković“- Egeta  0:0,Omladinac- Rtkovo 1:5. Slobodni timovi bili su Lokomotiva i Kladušnica. Posle odustajanja od takmičenja Pontesa iz Kostola najtrofeknijeg kluba u OFL Kladovo tabela ima sledeći izgled: Rtkovo  7, Kladušnica 6,  Egeta  5, „Koča Anđelković“ 4,  Lokomotiva  2,  Omladinac bez bodova. U petom kolu u nedelju 24. oktobra  od 13 sati i 30 minuta sastaju se : Lokomotiva-„Koča Anđelković“ i Kladušnica- Omladinac. Slobodni timovi: Rtkovo i Egeta.