POBEDA ĐERDAPA GOLOM ĐOKIĆA SA PENALA

95
U 24. vanrednom kolu Srpske lige Istok fudbaleri Đerdapa savladali su 1:0 Radnički iz Svilajnca.Konkretniju igru u prvom poluvremenu Kladovljani su krunisali u 22. minutu, golom Luke Đokića sa penala.Tri minuta kasnije duplim pasom braća Novčić izbacila su iz igre odbranu gostiju, ali je posle šuta Dejana lopta završila na stativi gola gostiju.

Priliku da dupliraju prednost Kladovljani su propustili i u 42. minutu, kada je golman gostiju zaustavio loptu posle šuta Dejana Novčića. Nastavak utakmice doneo je mirniju igru između dva kaznena prostora, prilike su imali Ramović najbolji igrač utakmice i Dejan Novčić za domaći i Kačar za gostujući tim, ali nije došlo do promene rezultata pa su bodovi ostali na Gradskom stadionu pored Dunava.

Đerdap je zadržao 12. mesto na tabeli sa 30 bodova i u narednom kolu u subotu 27. aprila na domaćem terenu ugostiće Meševo. Utakmica je od 16 sati i 30 minuta.