POBEDA ZONAŠA

326

U 11. kolu zone Istok fudbaleri Đerdapa pobedili su 1:0 OFK Zlot u gostima i sa 28 bodova zadržali su drugo mesto na tabeli. Gol odluke postigao je Veljko Vučković u 12 minutu utakmice. U naelektrisanoj atmosferi na tradicionalno vrućem terenu u Zlotu, Kladovljani su odoleli pritiscima i odlučno su meč priveli kraju. U okviru istog takmičenja Brodoremont je sa  2:1 savladao Radnički iz Lubnice iako su gosti posle prvog poluvremena vodili 1:0 golom sa penala. U nastavku „brodari“ su imali više od igre i golovima Zlatka Krstića sa penala u 61. i Dragiše Petrovića iz igre u 73. minutu stigli su do preokreta. Posle treće uzastopne pobede Brodoremont zauzima deseto mesto na tabeli sa 13 bodova.U Borskoj okružnoj ligi na programu su bili mečevi 10. kola rezultati klubova iz opštine Kladovo Mala Vrbica-Radnički iz Klokočevca 8:0 ,meč je obeležio Elvis Lalošević  sa pet golova i dve asistencije, dok je u Šarbanovacu  Ključ iz Podvrške poražen 4:1 od istoimene ekipe domaćina.