POLA TUCETA GOLOVA U MREŽI BOGOVINACA

441

U 3. kolu zone Istok Đerdap je posle rutinske igre sa 6:0 savladao BSK iz Bogovine i zadržao prvo mesto na tabeli. U susretu neravnopravnih rivala Kladovljani su sa pola gasa postigli pola tuceta golova. Seriju je otvorio Modoranović već posle 120 sekundi igre, nastavili su Dejan Novčić, Babucić i dvostruki strelac Vučković. Na pluvremenu domaći su izvršili četiri izmene, rezervisti su odigrali u laganom ritmu pa se mreža solidnog Dolbokića zatresla samo jednom, gol je postigao Ognjen Novčić u 55. minutu.

Na gostovanju u Zlotu Brodoremont je poražen 2:1 od istoimene ekipe.Golove je postigao Nikola Krstić u 2. i 23. minutu za OFK Zlot , dok je mrežu domaćina sa penala zatresao Klatko KrstićU 58.minutu. U 2. kolu Borske okružne lige Ključ je sa 3: 1 savladao Poreč iz Donjeg Milanovca. Utakmica Šarbanovac-Mala Vrbica igra se u sredu 31. avgusta od 17 sati.

Stavovi izneti u podržanom medijskom projektu nužno ne izražavaju stavove organa koji je dodelio sredstva.