PORAZ „BRODARA“ U NEGOTINU

140
U prijateljskoj utakmici fudbaleri Brodoremonta izgubili su 1:0 od Hajduk Veljka u Negotinu. U meču sa dosta trčanja pobednik je odlučen u 23. minutu, kada je posle asistencije Gavrića konkretniju igru „hajduka“ u prvom delu golom krunisao spretni Stošić.
U drugom poluvremenu  „brodari“ su preuzeli inicijativu na sredini terena, imali su dve-tri izgledne prilike za izjednačenje, ali je izostala realuzacija.
Treneri Robert Mitović i Dušan Lazić mogu biti zadovoljni angažovanjem igrača koji su za ovaj deo pripremnog perioda odigrali dobar meč.
Utakmica Timočanin-Đerdap je odložena pa će drugu proveru srpskoligaš iz našeg grada imati u utorak kada na Grdskom stadionu gostuje Dunav iz Prahova. Početak susreta zakazan je za 15 sati