U KVALITETNOJ UTAKMICI MESNI RIVALI PODELILI BODOVE

900

U drebi utakmici 6. kola zone Istok u Kladovu su gradski rivali Brodoremot i Đerdap podelili bodove jer su igrali nerešeno 1:1.

U sadržajnom meču na stadionu u Brodogradilištu prednost“ brodarima“ u 56. minutu  doneo je
Dragiša Petrović posle asistencije Novice Modoranovića najboljeg igrača utakmice. Đerdap je stigao do izjednačenja u 79. minutu kada je posle nesporazuma u poslednjoj liniji odbrane Brodoremonta u svom prvom kontaktu sa loptom rezervista Nikola Manzalović vešto  savladao golmana Radića. U 50. minutu posle solo prodora Nikola Čokanjelović je pogodio prečku gola golmana Đerdapa, dok je  šansu utakmice za pobedu Đerdapa propustio je Novčić u 86. minutu, bio je sam ali je slabo šutirao i golman Brodoremonta Darko Radić lako je ukrotio loptu i sačuvao  svoju mrežu.U kvalitetnoj utakmici pobedio je fudbal.