POBEDA „BRODARA“, ĐERDAP BEZ BODOVA U KNJAŽEVCU

782

U utakmici 9. kolu zone Istok fudbaleri Brodoremonta pobedili su 5:0 BSK iz Bogovine.U susretu neravnopravnih rivala bogovinci za 90 minuta igre nisu šutnuli loptu u okvir gola promrzlog golmana Aleksandra Grozdića, dok su njihovu mrežu zatresli Stefan Stamenkovski tri puta, Dušan Lazić i Nikola Šćekić po jednom.

Na gostovanju u Knjaževcu Đerdap je poražen 4:3 od ekipe OFK Knjaz. U otvorenoj utakmici golove za tim iz Kladova postigli su Modoranović, Dejan Novčić i kadet Veljko
Vučković koji se ponovo upisao u listu strelaca u seniorskoj konkurenciji U 8. kolu Borske okružne čige Ključ je izgubio 3:0 od Zlota u gostima, dok je Mala Vrbica savladala 5:2 Šarbanovac pred domaćim navijačima. OFL Kladovo 3. kolo: Egeta-Lokomotiva 1:1, Rtkovo-Pontes 3:0, Kladušnica-„Koča Anđelković“ 5:2. Slobodan tim: Omladinac. Tabela: Rtkovo 7, Kladušnica 6,Egeta 4,  Omladinac i „Koča Anđelković“ po  3, Lokomotiva  2,  je Pontes bez bodova. U četvrtom kolo  u nedelju 17.oktobra od 14 sati i 30 minuta sastaju se : „Koča Anđelković“-Egeta, Pontes-Kladušnica, Omladinac-Rtkovo, Slobodan tim je : Lokomotiva