U ŠTUBIKU SUDIJA „OTEO“ BOD „BRODARIMA“

72
Bez bodova su ostali i fudbaleri Brodoremonta jer su poraženi 1:0 od Branika u Štubiku. U utakmici 23. kola zone Istok gol odluke postigao je Aleksa Vujadinović iz penala u 80. minutu.

Pet minuta kasnije „brodari“ su oštećeni za nedosuđeni jedanesterac jer je posle šuta Saše Jovanovića loptu iz gola umesto golmana Branika rukama izbacio nekod od domaćih igrača, ali za sudiju Miloša Ćirića iz Pirota koji je „brodarima “ bezbroj puta ostao u lošem sećanju to nije bio prekršaj za  najstrožu kaznu.
Za dobru i borbenu partiju Brodoremont nije nagrađen adekvatnim rezultatom jer na lošem terenu, uz grubu igru domaćih fudbalera  i domaćinsko suđenje, angažovanje igrača iz Kladova nije bilo dovoljno za povoljan rezultat.
Posle dva uzastopna porata Brodoremont je 13. na tabeli sa 18 bodova i u nedelju 28. aprila je domaćim Lužnici iz Babušnice.